Blog

PPOŻ - jakie rodzaje gaśnic do czego?
Poznaj klasy gaśnic i dowiedz się, jakie rodzaje gaśnic najlepiej nadają się do gaszenia różnych typów pożarów. Zapoznaj się z opisem budowy gaśnicy oraz informacjami na temat tego, jak często należy sprawdzać gaśnice. Odkryj, które gaśnice o określonej wadze są odpowiednie dla konkretnych miejsc i sytuacji.
Czytaj więcej
Czym są powlekane rękawice robocze?
Dowiedz się, jakie powleczenie rękawic roboczych będzie odpowiednie dla Twojej pracy! W naszym blogu na e-robocze.pl omawiamy różne rodzaje powlekania rękawic, takie jak lateks, poliuretan, nitryl, skóra kozia i bydlęca, neopren, winyl oraz Kevlar. Dowiedz się, które materiały powlekające rękawice są najlepsze do pracy w wilgotnych warunkach, przy cięciu i obróbce materiałów ostrymi narzędziami, czy w przemyśle chemicznym. Znajdź odpowiednie powleczenie rękawic roboczych dla Twoich potrzeb dzięki naszemu poradnikowi!
Czytaj więcej
W tym blogu przedstawiamy szeroką gamę bezpiecznych i wygodnych butów roboczych dostępnych w sklepie bhp e-robocze.pl. Omawiamy normy i wymagania obuwia ochronnego, a także szczegóły techniczne i zalety poszczególnych modeli, takich jak trzewiki, półbuty i inne, które spełniają wymagania BHP. Przedstawimy również, dlaczego buty robocze Lahti Pro są tak popularne wśród pracowników różnych branż, którzy potrzebują ochrony i wygody podczas wykonywania swojej pracy.
Czytaj więcej
W artykule przedstawimy ofertę rękawic ochronnych firmy Portwest. W ofercie znajdują się modele antyprzecieciowe oraz skórzane, które zapewniają ochronę dłoni podczas pracy. Przedstawimy kilka konkretnych modeli i omówimy, co wyróżnia rękawice Portwest na tle konkurencji.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 65 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-29
Wszystko ok
2023-11-24
Godne polecenia
pixel